preskoči na sadržaj

Osnovna škola Sveti Petar Orehovec

Login
Tražilica
Anketa
Internet najčešće korisiš:




Korisni linkovi
Mudrost

"Najviši je rezultat obrazovanja tolerancija."

Helen Keller 


Blog projekta

Google earth

Proleksis enciklopedija
Hrvatski u školi


Teče i teče, teče jedan slap;
Što u njem znači moja mala kap?

Gle, jedna duga u vodi se stvara,
I sja i dršće u hiljadu šara.

Taj san u slapu da bi mogo sjati,
I moja kaplja pomaže ga tkati.


EUdict

NATIONAL GEO

Drvo znanja

Matematika besplatno

e-škola kemije

e-škola fizike

Hlapićev portal

Bontončić

Eduvizija

Bug

Srednje škole

Gimnazija Križevci

Srednje škole

Srednja gospodarska škola Križevci

Srednje škole

Srednje škole

Gimnazija Koprivnica

Srednje škole

Srednja škola Koprivnica

Srednje škole

Medicinska škola Varaždin

Srednje škole

Medicinska škola Bjelovar

Srednje škole

Graditeljska škola Čakovec

Srednje škole

Elektrostrojarska škola Varaždin

Srednje škole

Tehnička škola Bjelovar

Srednje škole

Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Srednje škole

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Zagreb

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 30. 8. 2017.

Ukupno: 50658
Ovaj mjesec: 1161
Ovaj tjedan: 292
Danas: 28
e-dnevnik za učenike

e-dnevnik za učitelje

Školski list

Thumbnail : Kupujmo samo ono što nam treba  – 6

CARNet loomen

Forum za slobodu

Katalog str. skupova

AZOO

MZO

AMPEU

Nacionalna zaklada

Zaklada Zamah

CARNet

Raspored zvona

PRIJE PODNE

1. 08.00 - 08.45

2. 08.50 - 09.35

3. 09.45 - 10.30

4. 10.40 - 11.25

5. 11.30 - 12.15

6. 12.20 - 13.05

7. 13.15 - 14.05

 

POSLIJE PODNE

0. 12.20 - 13.05

1. 13.15 - 14.00

2. 14.05 - 14.50

3. 15.00 - 15.45

4. 15.55 - 16.40

5. 16.45 - 17.30

6. 17.35 - 18.20

 

 

 

Voditelj kluba: Saša Šikić, prof.


 Rezultati sportskih natjecanja u školskoj godini 2017./18.

OŠ Sveti Petar Orehovec

 

 

KROS - 09.10.2017. - Dječaci 2. mjesto, djevojčice 3. mjesto

( međuopćinsko natjecanje )

ATLETIKA - 17.10.2017. Dječaci 3. mjesto, djevojčice 3. mjesto

( međuopćinsko natjecanje )

KOŠARKA 25.10.2017. - Dječaci 1. mjesto, djevojčice 1. mjesto

( međuopćinsko natjecanje )

  • 19.02.2018. Djevojčice 3. mjesto ( županijsko natjecanje )
  • 23.02.2018. Dječaci 1. mjesto ( županijsko natjecanje ) i  27.03.2018. 3. mjesto državna polufinalna završnica

FUTSAL - 27.11.2017. - Djevojčice 2. mjesto ( međuopćinsko natjecanje )

BADMINTON - 28.11.2017. - Djevojčice 3. mjesto, dječaci 2. mjesto

( međuopćinsko natjecanje )

STOLNI TENIS - 20.12.2017. - Djevojčice 1. mjesto, dječaci 3. mjesto

( međuopćinsko natjecanje )

       - 01.02.2018. Djevojčice 2. mjesto ( županijsko natjecanje )

RUKOMET - 30.01.2018. - Dječaci 3. mjesto ( međuopćinsko natjecanje )

FUTSAL - 15.02.2018. - Dječaci 2. mjesto ( međuopćinsko natjecanje )

KROS SPORTSKIH NOVOSTI ( 21.04.2018. ) I ove godine više nego odličan rezultat naših učenika i učenica: 3. mjesto ukupno na prestižnom državnom krosu Sportskih novosti u konkurenciji 70-ak osnovnih škola iz cijele Hrvatske. ( Dječaci drugi u ukupnom poretku, a učenici petih razreda prvi. )

UTRKA GRADA KRIŽEVACA - 24.04.2018. - 3. mjesto ukupno

 

 

5. i 6. RAZREDI

 

KROS - 11.04.2018. - Dječaci 3. mjesto ( županijsko natjecanje ), djevojčice 5. mjesto ( županijsko natjecanje )

KOŠARKA - 07.05.2018. - Djevojčice 2. mjesto ( županijsko natjecanje )

FUTSAL - 08.05.2018. - Dječaci 3. mjesto ( međuopćinsko natjecanje )

                 - 09.05.2018. - Djevojčice 1. mjesto ( međuopćinsko natjecanje )

                 - 15.05.2018. - Djevojčice 1. mjesto ( županijsko natjecanje )

                 - 24.05.2018. - Djevojčice 5. mjesto ( državna polufinalna završnica )

ATLETIKA - 21.05.2018. - Dječaci 5. mjesto ( županijsko natjecanje )

                                           - Djevojčice 5. mjesto ( županijsko natjecanje )

 


SPORT

Rezultati sportskih natjecanja u školskoj godini 2016./17.

OŠ Sveti Petar Orehovec

KROS - 21.10.2016. - Dječaci  3. mjesto, Djevojčice 2. mjesto ( MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE )

ATLETIKA - 2.11.2016.  - Dječaci  2. mjesto,  Djevojčice 3. mjesto ( MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE )

FUTSAL - 4.11.2016. - Dječaci - 3. mjesto ( MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE )

              - 18.11.2016. - Djevojčice - 1. mjesto ( MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE ),  07.02.2017. - 1. mjesto ( ŽUPANIJSKO NATJECANJE ), 15.02.2017. 3. mjesto ( DRŽAVNA POLUFINALNA ZAVRŠNICA )  

    

BADMINTON - 16.11.2016. - Dječaci 3. mjesto, Djevojčice 4. mjesto ( MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE )

KOŠARKA - 29.11.2016. - Dječaci - 2. mjesto, Djevojčice - 3. mjesto ( MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE )

 

STOLNI TENIS - 08.12.2016. - Dječaci - 3. mjesto ( MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE )

                                     - Djevojčice - 1. mjesto ( MEĐUOPĆINSKO), i

                                                  - 31.01.2016. - 2. mjesto ( ŽUPANIJSKO NATJECANJE )

 

KROS SPORTSKIH NOVOSTI ( 09.04.2017. ) – I ove godine odličan rezultat naših učenika i učenica: 6. mjesto na prestižnom državnom krosu Sportskih novosti u konkurenciji 80-ak osnovnih škola iz Hrvatske.

 

5. i 6. RAZREDI

KROS - 02.05.2017. - Dječaci - 4. mjesto ( ŽUPANIJSKO NATJECANJE )

                                   - Djevojčice - 1. mjesto ( ŽUPANIJSKO NATJECANJE ),

                                    - 09.05.2017. - 16. mjesto ( DRŽAVNO NATJECANJE U POREČU )

 

ATLETIKA - 22.05.2017. - Dječaci i djevojčice - 5. mjesto ( ŽUPANIJSKO NATJECANJE )

KOŠARKA - 10.05.2017. - Djevojčice - 3. mjesto ( ŽUPANIJSKO NATJECANJE )

FUTSAL     - 03.05.2017. - Dječaci - 5. mjesto ( MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE )

RUKOMET - 15.05.2017. - Djevojčice - 3. mjesto ( MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE )

                                            - Dječaci- 4. mjesto ( MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE )
 


 

Rezultati sportskih natjecanja u školskoj godini 2015./16.

OŠ Sveti Petar Orehovec

 

Kros ( 12.10.2015. ) - Dječaci 3. mjesto, djevojčice 2. mjesto ( Međuopćinsko natjecanje )

Atletika ( 22.10.2015. ) - Dječaci 4. mjesto, djevojčice 2. mjesto ( Međuopćinsko natjecanje )

Stolni tenis ( 02.12.2015. ) - Dječaci 2. mjesto, djevojčice 2. mjesto ( Međuopćinsko natjecanje )

Badminton ( 09.12.2015. ) - Dječaci 2. mjesto, djevojčice 2. mjesto ( Međuopćinsko natjecanje )

Futsal dječaci ( 15.12.2015. ) - 4. mjesto ( Međuopćinsko natjecanje )

Futsal djevojčice ( 29.01.2016. ) - 2. mjesto ( Međuopćinsko natjecanje )

Košarka ( 01.02.2016. ) - Dječaci 2. mjesto ( Međuopćinsko natjecanje )

Djevojčice 1. mjesto ( Međuopćinsko natjecanje ), 3. mjesto ( Županijsko natjecanje )

Rukomet ( 05.02.2016. ) - Dječaci 1. mjesto ( Međuopćinsko natjecanje ), 3. mjesto ( Županijsko natjecanje )

Kros sportskih novosti ( 17.04.2016. ) I ove godine odličan rezultat naših učenika: 5. mjesto na prestižnom državnom krosu Sportskih novosti u konkurenciji 80-ak osnovnih škola iz Hrvatske.

 

5. i 6. razredi

Futsal ( 08.04.2016. ) - Dječaci 2. mjesto ( Međuopćinsko natjecanje )

Atletika ( 13.05.2016. ) - Dječaci i djevojčice 4. mjesto na županijskom natjecanju

Košarka ( 06.05.2016. ) - Dječaci 1. mjesto na županijskom natjecanju, 1. mjesto na državnoj poluzavršnici, 3. mjesto na državnom natjecanju.


 

Rezultati sportskih natjecanja u školskoj godini 2014./15.

OŠ Sveti Petar Orehovec

 

28.10.2014. Međuopćinsko - Kros - Djevojčice - 2. mjesto

28.10.2014. Međuopćinsko - Kros - Dječaci - 3. mjesto
 

31.10.2014. Međuopćinsko - Atletika - Djevojčice - 3. mjesto

31.10.2014. Međuopćinsko - Atletika - Dječaci - 4. mjesto
 

13.11.2014. Međuopćinsko - Stolni tenis - Djevojčice - 2. mjesto

13.11.2014. Međuopćinsko - Stolni tenis - Dječaci - 3. mjesto
 

25.11.2014. Međuopćinsko - Košarka - Djevojčice - 1. mjesto

25.11.2014. Međuopćinsko - Košarka - Dječaci - 1. mjesto
 

01.12.2014. Međuopćinsko - Nogomet - Dječaci - 3. mjesto
 

03.1.2014. Međuopćinsko - Nogomet - Djevojčice - 3. mjesto
 

20.01.2015. Međuopćinsko - Badminton - Dječaci - 2. mjesto

20.01.2015. Međuopćinsko - Badminton - Djevojčice - 4. mjesto
 

19.02.2015. Županijsko - Košarka - Djevojčice - 3. mjesto
 

02.03.2015. Županijsko - Košarka - Dječaci - 3. mjesto
 

10.04. 2015. Međuopćinsko - Nogomet - Dječaci - 5. i 6. razredi - 3. mjesto
 

19.04.2015. Ponovljen uspjeh od prošle godine. Naši učenici i učenice su i ove godine na Zagrebačkom jezeru Bundek osvojili i više nego odlično 3. mjesto na najprestižnijem kros natjecanju u Hrvatskoj ( KROS SPORTSKIH NOVOSTI ), u konkurenciji 70 osnovnih škola.
 

24.04.2015. Utrka grada Križevaca - 3. mjesto
 

08.05.2015. Županijsko - Košarka - Dječaci - 5. i 6. razredi - 2. mjesto


SPORT

18.06.2014.

 

Rezultati sportskih natjecanja u školskoj godini 2013./14.

OŠ Sveti Petar Orehovec

 

Košarka:

Djevojčice - 1. mjesto međuopćinsko natjecanje, 3. mjesto na županijskom natjecanju

Dječaci 5. i 6. razred4. mjesto na županijskom natjecanju

Futsal:

Dječaci 1. mjesto na međuopćinskom natjecanju, 2. mjesto na županijskom natjecanju

Dječaci 5. i 6. razred 3. mjesto na županijskom natjecanju

Atletika:

Dječaci – 2. mjesto na međuopćinskom natjecanju

Djevojčice – 2. mjesto na međuopćinskom natjecanju

Dječaci 5. i 6. razred4. mjesto na županijskom natjecanju

Djevojčice 5. i 6. razred 3. mjesto na županijskom natjecanju

Kros:

Dječaci – 2. mjesto na međuopćinskom natjecanju

Djevojčice – 2. mjesto na međuopćinskom natjecanju

Stolni tenis:

Dječaci – 4. mjesto na međuopćinskom natjecanju

Djevojčice – 3. mjesto na međuopćinskom natjecanju

Badminton:

Dječaci 1. mjesto na međuopćinskom natjecanju, 2. mjesto na županijskom natjecanju

Djevojčice – 3. mjesto na međuopćinskom natjecanju

Rukomet:

Dječaci – 2. mjesto na međuopćinskom natjecanju

Utrka grada Križevaca: 3. mjesto

Kros sportskih novosti:

3. mjesto na Krosu sportskih novosti od 100-tinjak škola sudionica… ( Povijesni rezultat za OŠ Sveti Petar Orehovec )!


KROS

27.04.2014.

 

UČENICI NAŠE ŠKOLE OSVOJILI ODLIČNO 3. MJESTO NA KROSU SPORTSKIH NOVOSTI!!!

 

U nedjelju 27.04.2014. je održan 31. Kros sportskih novosti, na koji se prijavilo više od 100 osnovnih škola, te 30-ak srednjih škola.

Bodove kod osnovnih škola uspjelo je osvojiti ukupno 68 škola, a kod srednjih 25 škola.

 

Naša škola zauzela je i više nego odlično treće mjesto, dok je OŠ Vladimir Nazor iz Križevaca zauzela odlično četvrto mjesto. Kod srednjih škola naša križevačka gimnazija zauzela je prvo mjesto.

 Pojedinačni i ekipni rezultati učenika naše škole:

5. razred ( djevojčice ): Ukupno je sudjelovalo 245 učenica.

Pojedinačni rezultati:

33. Katarina Pacur, 51. Nina Mikec, 61. Emanuela Črnec, 62. Marija Jelak, 126. Marina Širjan, 127. Mihaela Šantić

Ukupno 9. mjesto djevojčica.

5. razred ( dječaci ): Ukupno je sudjelovalo 152 učenika.

Pojedinačni rezultati:

9. Leonardo Ferenčak, 34. Kristijan Strsoglavec, 51. Martin Hrg, 63. Karlo Benčak, 78. Josip Tinodi, 90. Mihael Šok

Ukupno 5. mjesto dječaka.

6. razred ( djevojčice ): Ukupno je sudjelovalo 241 učenica.

Pojedinačni rezultati:

17. Tina Filipan, 38. Karolina Šok, 66. Petra Kuharović, 77. Veronika Međan, 78. Željka Habun

Ukupno 9. mjesto djevojčica.

6. razred ( dječaci ): Ukupno je sudjelovalo 168 učenika.

Pojedinačni rezultati:

34. Petar Kos, 46. Marko Štragelj, 49. Kurpez Matija, 96. Dominik Ledinski, 166. Matija Kušec

Ukupno 8. mjesto dječaka.

7. razred ( djevojčice ): Ukupno je sudjelovalo 194 učenice.

Pojedinačni rezultati:

11. Ivana Horvat, 32. Nikolina Štragelj, 34. Ivana Peklić, 53. Tina MIkec, 69. Gabrijela Tremski, 109. Monika Horvat, 124. Terezija Mekovec

Ukupno 3. mjesto djevojčica.

7. razred ( dječaci ):  Ukupno je sudjelovalo 142 učenika.

Pojedinačni rezultati:

15. Mihael Mužić, 21. Karlo Črnec, 42. Sanders Miklečić, 81. Nikola Jelak, 101. Domagoj Blagaj

Ukupno 3. mjesto dječaka.

8. razred ( djevojčice ): Ukupno je sudjelovalo 141 učenica.

Pojedinačni rezultati:

14. Veronika Kušec, 23. Ivana Jelak, 26. Mateja Zajec, 29. Ivana Blagaj, 43. Ana Jelak, 107. Petra Španić

Ukupno 3. mjesto djevojčica.

8. razred ( dječaci ): Ukupno je sudjelovalo 129 učenika.

Pojedinačni rezultati:

10. Mihael Mladen, 15. Tomislav Srbljinović, 22. Ivan Štriga, 80. Ivan Mekovec, 84. Davor MIkec

Ukupno 4. mjesto dječaka.


FUTSAL

18.02.2014.

 

Osnovci iz Orehovca viceprvaci županije u futsalu

Danas je OŠ iz Legrada bila domaćin županijskog natjecanja u futsalu za osnovnoškolce u srednjoškolskoj  dvorani u Koprivnici. Križevačku skupinu su treću godinu u nizu predstavljali učenici OŠ Sv. Petar Orehovec, koprivničku OŠ Đuro Ester i đurđevačku OŠ Ferdinandovac.
 
Rezultati:
OŠ Sveti Petar Orehovec : OŠ Đuro Ester 6:0,
OŠ Sveti Petar Orehovec : OŠ Ferdinandovac 0:6,
OŠ Đuro Ester : OŠ Ferdinandovac 5:7.

Poredak na kraju zupanijskog natjecanja:
1. OŠ Ferdinandovac,
2. OŠ Sveti Petar Orehovec,
3. OŠ Đuro Ester.
 
Posebno veseli činjenica da su mladi Orehovčani već treću godinu u nizu u vrhu županijskog nogometa za osnovne škole. Prošle i pretprošle godine su osvojili prvo mjesto i plasirali se na polufinale državnog natjecanja, dok su ove godine bili drugi na županijskom natjecanju. Nadamo se da će se taj lijepi natjecateljski i rezultatski niz nastaviti i u budućnosti u svim sportovima, kao što je to bilo i do sada.
 

KOŠARKA

29.01.2014.

 

Orehovčanke treće na županijskom natjecanju u košarci za osnovne škole

Danas je u Virju održano županijsko natjecanje u košarci za učenice osnovnih škola. Pobjednice međuopćinskog natjecanja skupine Križevci bile su Orehovčanke, koje su se ujedno po prvi puta u povijesti svoje škole plasirale na županijsko natjecanje. Uz naše Orehovčanke, na natjecanju su sudjelovale kao predstavnice skupine Koprivnica košarkašice iz Drnja, koje su prije dvije godine bile prvakinje Hrvatske u konkurenciji osnovnih škola, te predstavnice Đurđevačkog kraja učenice iz Virja, koje su ove godine uspjele pobijediti svoje vršnjakinje iz Drnja.

Postignuti su slijedeći rezultati:

OŠ Fran Koncelak – Drnje : OŠ Sveti Petar Orehovec 67:22, OŠ Fran Koncelak – Drnje : OŠ prof. Franje Viktora Šignjara – Virje 30:34, OŠ Sveti Petar Orehovec : OŠ prof. Franje Viktora Šignjara – Virje 21:54.

Poredak na kraju županijskog natjecanja:

1. OŠ prof. Franje Viktora Šignjara – Virje

2. OŠ Fran Koncelak – Drnje

3. OŠ Sveti Petar Orehovec

Uzmemo li u obzir da su se naše djevojčice po prvi puta u povijesti plasirale na županijsko natjecanje, i da nemaju školsku dvoranu, rezultat je i više nego zadovoljavajući. Čestitke našim djevojčicama za hrabru i korektnu igru, koje su danas, kako se u sportskom žargonu kaže i više nego „ostavile srce na terenu“….


STOLNI TENIS

27.01.2014.

Održano međuopćinsko natjecanje osnovnih škola u stolnom tenisu

 

Danas je u dvorani OŠ Sidonije Rubido Erdody (G. Rijeka) u organizaciji OŠ Sveti Petar Orehovec, održano međuopćinsko natjecanje u stolnom tenisu za osnovne škole. Na natjecanju je sudjelovalo sedam škola u konkurenciji dječaka, i četiri škole u konkurenciji djevojčica.

Postignuti su slijedeći rezultati:

Dječaci:

A grupa

Mladost – Izvor 0:3, Nazor – Mladost 0:3, Modec – Nazor 3:0.

B grupa

Kalnik – COOR 3:2, Tomislav – Reka 3:0, Tomislav – Kalnik 3:0, COOR – Reka 0:3, COOR – Tomislav 0:3, Reka – Kalnik 3:0.

Utakmica za treće mjesto: Mladost – Reka 0:3

Finale: Izvor – Tomislav 3:1.

Ukupni poredak kod dječaka:

1.  OŠ Ljudevita Modeca – Križevci ( ŠŠD Izvor )

2. OŠ Grigor Vitez – Sveti Ivan Žabno ( ŠŠD Tomislav )

3. OŠ Sidonije Rubido Erdody – G. Rijeka ( ŠŠD Reka )

4. OŠ Sveti Petar Orehovec ( ŠŠD Mladost )

5. OŠ Vladimir Nazor – Križevci ( ŠŠD Plamen )

6. OŠ Kalnik ( ŠŠD Kalnik )

7. COOR

Djevojčice:

Tomislav – Mladost 3:1, Reka – Izvor 3:0, Reka – Tomislav 3:1, Mladost – Modec 3:0, Mladost – Reka 0:3, Modec – Tomislav 1:3.

Ukupni poredak kod djevojčica:

1. OŠ Sidonije Rubido Erdody – G. Rijeka ( ŠŠD Reka )

2. OŠ Grigor Vitez - Sveti Ivan Žabno ( ŠŠD Tomislav )

3. OŠ Sveti Petar Orehovec ( ŠŠD Mladost )

4. OŠ Ljudevita Modeca - Križevci


BADMINTON

21.01.2014.

Nazorovke i Orehovčani drugi na županijskom natjecanju osnovaca u badmintonu

 

OŠ Braća Radić danas je bila domaćin županijskog natjecanja za osnovce u badmintonu.

Kod djevojčica su finalni meč odigrale učenice škole domaćina (mentorica - Jasmina Marić, prof.) i učenice OŠ Vladimir Nazor iz Križevaca. (mentorica - Ksenija Kranjčec, prof.)

Rezultat:

OŠ Braća Radić : OŠ Vladimir Nazor 3:0

Pojedinačni rezultati kod djevojčica:

Duljak Valentina (OŠ V. Nazor) – Lucija Frančić (OŠ B. Radić) 1:21, Ana Kelek (OŠ V. Nazor) – Katarina Horvat (OŠ B. Radić) 5:21, Duljak Valentina/Duljak Slavica (OŠ V. Nazor) – Frančić Lucija/Lozo Petra (OŠ B. Radić) 20:22.

Kod dječaka su finalni meč odigrali također učenici škole domaćina (mentorica - Jasmina Marić, prof.) i učenici OŠ Sveti Petar Orehovec (mentor – Saša Šikić, prof.)

Rezultat:

OŠ Braća Radić : OŠ Sveti Petar Orehovec 3:0.

Pojedinačni rezultati kod dječaka:

Mihael Mladen (OŠ Sv.P. Orehovec) – Jan Barić (OŠ B. Radić) 11:21, Nikola Ciganović (OŠ Sv. P. Orehovec) – Lovro Živko (OŠ B. Radić) 15:21, Mihael Mladen/Tomislav Srbljinović (OŠ Sv. P. Orehovec) – Jan Barić/Sven Frančić 13:21.

S obzirom da su dječaci i djevojčice OŠ Braće Radić članovi badminton kluba, rezultat naših škola predstavnica je i više nego zadovoljavajući. Predstavnici Đurđevačkog kraja nažalost se nisu pojavili na natjecanju.

Iduće međuopćinsko natjecanje skupine Križevci biti će iz stolnog tenisa, a na rasporedu je u ponedjeljak 27.01.2014. u G. Rijeci, gdje će domaćin biti OŠ Sveti Petar Orehovec. Od županijskih natjecanja idući tjedan su na rasporedu košarka za dječake i djevojčice.


BADMINTON

13.12.2013.

Nazorovke i Orehovčani međuopćinski prvaci u badmintonu za osnovne škole

 

Danas je u Gornjoj Rijeci održano međuopćinsko natjecanje u badmintonu za osnovne škole. Nastupilo je četiri škole u svakoj konkurenciji.

U konkurenciji djevojčica sudjelovale su OŠ Sydonije Rubido Erdody iz G. Rijeke (ŠŠD Reka), OŠ Sveti Petar Orehovec (ŠŠD Mladost) , OŠ Ljudevita Modeca iz Križevaca (ŠŠD Izvor) i OŠ Vladimir Nazor iz Križevaca (ŠŠD Plamen).

Postignuti su slijedeći rezultati: ŠŠD Izvor : ŠŠD Plamen 0:3, ŠŠD Reka : ŠŠD Mladost 3:0, ŠŠD Reka : ŠŠD Izvor 3:0, ŠŠD Plamen : ŠŠD Mladost 3:0, ŠŠD Plamen : ŠŠD Reka 3:0, ŠŠD Mladost : ŠŠD Izvor 3:2.

Poredak kod djevojčica:

1. OŠ Vladimir Nazor – Križevci (ŠŠD Plamen)

2. OŠ Sydonije Rubido Erdody – G. Rijeka (ŠŠD Reka)

3. OŠ Sveti Petar Orehovec (ŠŠD Mladost)

4. OŠ Ljudevita Modeca (ŠŠD Izvor)

 

U konkurenciji dječaka također je sudjelovalo četiri škole; OŠ Sveti Petar Orehovec (ŠŠD Mladost), OŠ Sydonije Rubido Erdody – G. Rijeka (ŠŠD Reka), OŠ Ljudevita Modeca – Križevci (ŠŠD Izvor) , COOR (ŠŠD Zorko).

Postignuti su slijedeći rezultati: ŠŠD Reka : ŠŠD Izvor 3:0, ŠŠD Zorko : ŠŠD Mladost 0:3, ŠŠD Zorko : ŠŠD Reka 0:3, ŠŠD Izvor : ŠŠD Mladost 0:3, ŠŠD Izvor : ŠŠD Zorko 3:1, ŠŠD Mladost : ŠŠD Reka 3:2.

Poredak kod dječaka:

1. OŠ Sveti Petar Orehovec (ŠŠD Mladost)

2. OŠ Sydonije Rubido Erdody (ŠŠD Reka)

3. OŠ Ljudevita Modeca (ŠŠD Izvor)

4. COOR


RUKOMET I KOŠARKA

11.12.2013.

Održano međuopćinsko natjecanje dječaka u rukometu i djevojčica u košarci za osnovne škole

U konkurenciji dječaka rukometaša nastupilo je tri osnovne škole: OŠ Ljudevita Modeca (ŠŠD Izvor), OŠ Sveti Petar Orehovec (ŠŠD Mladost) i OŠ Sydonije Rubido Erdody (ŠŠD Reka). Postignuti su slijedeći rezultati:

ŠŠD Reka : ŠŠD Izvor 2:18, ŠŠD Mladost : ŠŠD Reka 20:5, ŠŠD Mladost :ŠŠD Izvor 9:17.

Konačni poredak dječaka u rukometu:

1. OŠ Ljudevita Modeca (ŠŠD Izvor)

2. OŠ Sveti Petar Orehovec (ŠŠD Mladost)

3. OŠ Sydonije Rubido Erdody (ŠŠD Reka)

U konkurenciji djevojčica košarkašica utakmicu su odigrale djevojčice OŠ Ljudevita Modeca i OŠ Svetog Petra Orehovca, u kojoj su mlade Orehovčanke bile uspješnije. OŠ Ljudevita Modeca i OŠ Vladimir Nazor odigrale su nedavno košarkašku utakmicu na gradskim sportskim igrama koja je vrijedila ujedno i za ovo međuopćinsko natjecanje. Uspješnije su bile djevojčice Modeca koje su danas izgubile od OŠ Sveti Petar Orehovec.

OŠ Ljudevita Modeca (ŠŠD Izvor) : OŠ Sveti Petar Orehovec (ŠŠD Mladost) 12:23.

Konačni poredak djevojčica u košarci:

1. OŠ Sveti Petar Orehovec (ŠŠD Mladost)

2. OŠ Ljudevita Modeca (ŠŠD Izvor)


FUTSAL

14.11.2013.

Orehovčani pobjednici međuopćinskog natjecanja u futsalu za osnovne škole

 

Danas je Oš Ljudevita Modeca bila domaćin natjecanja u futsalu za dječake osnovnih škola.

Na natjecanju je sudjelovalo sedam osnovnih škola sa područja naše općine.

Postignuti su slijedeći rezultati po skupinama:

Skupina A

ŠŠD Izvor : ŠŠD Reka 8:3, ŠŠD Sokol : ŠŠD Kalnik 2:3, ŠŠD Reka : ŠŠD Kalnik 2:0, ŠŠD Sokol : ŠŠD Izvor 1:4, ŠŠD Sokol : ŠŠD Reka 1:3, ŠŠD Kalnik : ŠŠD Izvor 0:12.

Skupina B

ŠŠD Plamen : ŠŠD Mladost 3:3, ŠŠD Opoj : ŠŠD Plamen 3:2, ŠŠD Opoj : ŠŠD Mladost 0:5.

Utakmica za treće mjesto:

ŠŠD Opoj – ŠŠD Reka 0:1

Finalna utakmica:

ŠŠD Izvor : ŠŠD Mladost 2:3

Ukupni poredak:

  1. OŠ Sveti Petar Orehovec – ŠŠD Mladost
  2. OŠ Ljudevita Modeca – ŠŠD Izvor
  3. OŠ Sidonije Rubido Erdody – ŠŠD Reka
  4. OŠ Andrije Palmovića – ŠŠD Opoj
  5. OŠ Kalnik – ŠŠD Kalnik
  6. OŠ Vladimir Nazor – ŠŠD Plamen
  7. OŠ Sokolovac – ŠŠD Sokol

Na županijsko natjecanje se plasirala ekipa OŠ Sveti Petar Orehovec . Voditelj pobjedničke ekipe je učitelj Saša Šikić.


KROS

17.10.2013.

Orehovčani drugi na atletici

 

OŠ Vladimir Nazor danas je na gradskom stadionu bila domaćin natjecanja u atletici za osnovne škole.
Na natjecanju je sudjelovalo pet osnovnih škola.
Postignuti su slijedeći rezultati:

Pojedinačni rezultati:

Učenici

100m

1. Ivan Štriga ( OŠ Sveti Petar Orehovec )
2. Tomislav Srbljinović ( OŠ Sveti Petar Orehovec )
3. Matija Crnković ( OŠ Sokolovac )

300m

1. Maks Brčić ( OŠ Vladimir Nazor Križevci )
2. Mihael Mladen ( OŠ Sveti Petar Orehovec )
3. Domagoj Maček ( OŠ Vladimir Nazor Križevci)

 

1000m

1. Tvrtko Palijan ( OŠ Ljudevita Modeca Križevci )
2. Domagoj Črnec ( OŠ Ljudevita Modeca Križevci )
3. Franko Kovačević ( OŠ Vladimir Nazor Križevci )

 

4 * 100m

1. OŠ Sveti Petar Orehovec ( Srbljinović, Štriga, Mladen, Ciganović )
2. OŠ Ljudevita Modeca Križevci ( Hunjak, Samošćanec, Crnković, Ćupić )
3. OŠ Vladimir Nazor Križevci ( Manojlović, Maček, Tomas, Brčić )

 

Bacanje kugle

1. Matija Majhen ( OŠ Vladimir Nazor Križevci )
2. Antun Tkalčec ( OŠ Vladimir Nazor Križevci )
3. David Brčić ( OŠ Sveti Petar Orehovec )

 

Skok u vis

1. Ivan Benčec ( OŠ Sveti Petar Orehovec )
2. Edi Koštić ( OŠ Vladimir Nazor Križevci )
3. Nikola Ciganović ( OŠ Sveti Petar Orehovec )

 

Skok u dalj

1. Luka Šušnić ( OŠ Ljudevita Modeca Križevci )
2. Karlo Špoljarić ( OŠ Vladimir Nazor Križevci )
3. Nikola Miklečić ( OŠ Sveti Petar Orehovec )

 

Učenice

100m

1. Mihaela Crnčić ( OŠ Vladimir Nazor Križevci )
2. Petra Španić ( OŠ Sveti Petar Orehovec )
3. Veronika Drljačić ( OŠ Ljudevita Modeca Križevci )

 

300m

1. Katarina Balić ( OŠ Ljudevita Modeca Križevci )
2. Lucija Zimonji ( OŠ Ljudevita Modeca Križevci )
3. Veronika Kušec ( OŠ Sveti Petar Orehovec )

 

600m

1. Lorena Nemčić ( OŠ Ljudevita Modeca Križevci )
2. Ivana Peklić ( OŠ Sveti Petar Orehovec )
3. Maja Baričević ( OŠ Sokolovac )

 

4 * 100m

1. OŠ Ljudevita Modeca Križevci ( Zimonji, Drljačić, Balić, Drljačić V. )
2. OŠ Vladimir Nazor Križevci ( Crnčić, C. Šok, Ištvanić, Pisačić )
3. OŠ Sveti Petar Orehovec ( Šok, Španić, Kušec, Jelak )

 

Bacanje Kugle

1. Leona Kemenović ( OŠ Vladimir Nazor Križevci )
2. Irena Črnec ( OŠ Sveti Petar Orehovec )
3. Veronika Puškar ( OŠ Sveti Petar Orehovec )

 

Skok u vis

1. Barbara Niemčić ( OŠ Ljudevita Modeca Križevci )
2. Tamara Tihelka ( OŠ Ljudevita Modeca Križevci )
3. Karmen Berend ( OŠ Vladimir Nazor Križevci )

 

Skok u dalj

1. Mihaela Šatvar ( OŠ Ljudevita Modeca Križevci )
2. Josipa Pečnik ( OŠ Vladimir Nazor Križevci )
3. Ana Jajalo ( OŠ Andrije Palmovića Rasinja )

 

Ekipni poredak:

Učenici:

1. OŠ Vladimir Nazor Križevci
2. OŠ Sveti Petar Orehovec
3. OŠ Ljudevita Modeca Križevci
4. OŠ Sokolovac
5. OŠ Andrije Palmovića Rasinja

Učenice:

1. OŠ Ljudevita Modeca Križevci
2. OŠ Sveti Petar Orehovec
3. OŠ Vladimir Nazor Križevci
4. OŠ Sokolovac
5. OŠ Andrije Palmovića Rasinja

 


KROS

11.10.2013.

Orehovčani osvojili drugo mjesto na međuopćinskom krosu

 

Danas je u parku OŠ Vladimir Nazor iz Križevaca održano prvo sportsko natjecanje za osnovce u novoj školskoj godini. Na natjecanju je nastupilo šest osnovnih škola.
U pojedinačnoj konkurenciji postignuti su slijedeći rezultati:

Poredak prvih pet trkača:

1. mjesto: Mihael Mladen (OŠ Sveti Petar Orehovec)
2. mjesto: Maks Brčić (OŠ Vladinir Nazor)
3. mjesto: Tvrtko Palijan (OŠ Ljudevita Modeca)
4. mjesto: Domagoj Črnec (OŠ Ljudevita Modeca)
5. mjesto: Neven Krulić (OŠ Vladinir Nazor)


Poredak prvih pet trkačica:

1. mjesto: Katarina Balić (OŠ Ljudevita Modeca)
2. mjesto: Lucija Zimonji (OŠ Ljudevita Modeca)
3. mjesto: Veronika Drljačić (OŠ Ljudevita Modeca)
4. mjesto: Veronika Kušec (OŠ Sveti Petar Orehovec)
5. mjesto: Mateja Zajec (OŠ Sveti Petar Orehovec)


U ukupnom poretku škola postignuti su slijedeći rezultati:

Ekipni poredak škola kod dječaka:

1. OŠ Ljudevita Modeca - Križevci
2. OŠ Sveti Petar Orehovec
3. OŠ Vladimir Nazor - Križevci
4. OŠ Grigor Vitez - Sveti Ivan Žabno
5. OŠ Sokolovac
6. OŠ Andrije Palmovića – Rasinja


Ekipni poredak škola kod djevojčica:

1. OŠ Ljudevita Modeca - Križevci
2. OŠ Sveti Petar Orehovec
3. OŠ Vladimir Nazor – Križevci
4. OŠ Andrije Palmovića – Rasinja
5. OŠ Sokolovac


Iduće natjecanje za osnovne škole je iz atletike, a održat će se u četvrtak 17.10.2013. na gradskom stadionu. 
 


 

 

 

 

 

 

 

 

preskoči na navigaciju