preskoči na sadržaj

Osnovna škola Sveti Petar Orehovec

Login
Tražilica
Pribor za likovnu kulturu

 

5. a/b/c temepre, kist, paleta, krpica, čašica
6.a/b

Dovršavamo lutke

Škare, igla, konac, ljepilo

7.a/b

škare i ljepilo, 

olovka i ravnalo

FASCIKL A3 FORMATA

8.a/b

Škare i ljepilo

olovka, bojice ili uljani pastel 

zadatak na Classroomu (istraživanje odjeće)

FASCIKL A3 FORMATA

 

Jelovnik u školskoj kuhinji

Svi u školi, svi pri stolu 6

Projekt "Kaj naš moderni"

 

Virtualna priredba 

 

Vozni red autobusa 2021./2022.

 

Hrvatski jezični portal

Sigurnost prilikom potresa

Blog projekta S.O.S.

Blog projekta Erasmus+

"Mali novinari danas -

odgovorni digitalni građani

sutra"

Blog projekta Erasmus+

Bontončić

Kalendar
« Studeni 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 30. 8. 2017.

Ukupno: 402362
Ovaj mjesec: 4589
Ovaj tjedan: 946
Danas: 13
Raspored zvona

 

 

PRIJE PODNE

1. 08.00 - 08.40

2. 08.45- 09.25

3. 09.35 - 10.15

4. 10.25 - 11.05

5. 11.10 - 11.50

6. 11.55 - 12.35

7. 12.40 - 13.20

 

POSLIJE PODNE

0. 12.30 - 13.10

1. 13.15 - 13.55

2. 14.00 - 14.40

3. 14.50 - 15.30

4. 15.40 - 16.20

5. 16.25- 17.05

6. 17.10 - 17.50

 

 

Izvannastavne aktivnosti

IZVANNASTAVNA

AKTIVNOST

VODITELJ
Plesna skupina Ivana Šiković
Veliki zbor
Mali zbor Nataša Tumpak-Brčić
Dramsko recitatorska skupina Ivica Čorak
Novinarsko radijska Stojanka Lesički 
Filmska skupina
Debatni klub Ivana Svrtan
Čitateljski klub Brankica Bukal
Ekološka skupina Marina Golec
 
Marija Hrg
Maja Čorak
Tanja Maltar Okun
Estetsko uređenje Tijana Mamić
Petra Koretić
Likovna skupina Dubravka Kos
Animirani film Tijana Mamić
Knjigoljupci Ljiljana Benčak
Prometna skupina karolina Tomekovec
Mladi tehničari Goran Bejuk
Mali katehete Petra Koretić
Mali humanitarci Ana Kambić
ŠŠD Mladost
Stolnoteniska skupina
Saša Šikić
Šahovska skupina Darko Kožar
Radionica njemačkog jezika MArina Božić

Mali robotičari

Petra Stančić
Mali informatičari Mirjana Mekovec
Domaćinstvo Blaženka Svoboda
Podmladak Crvenog križa Silvija Ognjan Podolski

Učenička zadruga Ključ

Čuvari Tradicije

Rukotvorine

Kreativna skupina

Ljiljana Picig

Natalija Kos

Emina Bričević

Andrea Martinčić

 




preskoči na navigaciju