preskoči na sadržaj

Osnovna škola Sveti Petar Orehovec

Login
Tražilica
Anketa
Internet najčešće korisiš:




Korisni linkovi
Mudrost

"Najviši je rezultat obrazovanja tolerancija."

Helen Keller 


Blog projekta

Google earth

Proleksis enciklopedija
Hrvatski u školi


Teče i teče, teče jedan slap;
Što u njem znači moja mala kap?

Gle, jedna duga u vodi se stvara,
I sja i dršće u hiljadu šara.

Taj san u slapu da bi mogo sjati,
I moja kaplja pomaže ga tkati.


EUdict

NATIONAL GEO

Drvo znanja

Matematika besplatno

e-škola kemije

e-škola fizike

Hlapićev portal

Bontončić

Eduvizija

Bug

Srednje škole

Gimnazija Križevci

Srednje škole

Srednja gospodarska škola Križevci

Srednje škole

Srednje škole

Gimnazija Koprivnica

Srednje škole

Srednja škola Koprivnica

Srednje škole

Medicinska škola Varaždin

Srednje škole

Medicinska škola Bjelovar

Srednje škole

Graditeljska škola Čakovec

Srednje škole

Elektrostrojarska škola Varaždin

Srednje škole

Tehnička škola Bjelovar

Srednje škole

Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Srednje škole

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Zagreb

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Kalendar
« Travanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 30. 8. 2017.

Ukupno: 36909
Ovaj mjesec: 2441
Ovaj tjedan: 579
Danas: 69
e-dnevnik za učenike

e-dnevnik za učitelje

Školski list

Thumbnail : Kupujmo samo ono što nam treba  – 6

CARNet loomen

Forum za slobodu

Katalog str. skupova

AZOO

MZO

AMPEU

Nacionalna zaklada

Zaklada Zamah

CARNet

Raspored zvona

PRIJE PODNE

1. 08.00 - 08.45

2. 08.50 - 09.35

3. 09.45 - 10.30

4. 10.40 - 11.25

5. 11.30 - 12.15

6. 12.20 - 13.05

7. 13.15 - 14.05

 

POSLIJE PODNE

0. 12.20 - 13.05

1. 13.15 - 14.00

2. 14.05 - 14.50

3. 15.00 - 15.45

4. 15.55 - 16.40

5. 16.45 - 17.30

6. 17.35 - 18.20

 

 

Izvannastavne aktivnosti

 

 
Izvannastavna aktivnost:
 
Voditelj: 
 
 
 
 
Zbor
 
 
I. Šiković
 
N. Tumpak-Brčić
 
K. Dubravec
M. Mekovec
 
M. Čorak
 
 
 
Ekološka
skupina
 
 
K. Tomekovec
 
T. Maltar Okun
 
M. Golec
 
M. Kajganić
 
 
 
Dramsko-
recitatorska
 
 
M. Škvorc
 
V. Rešetar
 
N. Kos
 
I. Čorak
 
 
Likovna
skupina
Ž. Fadiga
 
D. Kos
 
L. Marinković
 
 
Estetsko uređenje
Ž. Fadiga
 
 
 
 
Mali
informatičari
E. Baričević
Stolni
tenis
S. Šikić
ŠŠK Mladost
 
S. Šikić
Lutkarska
skupina
B. Svoboda
Nogometna
skupina
S. Šikić
Prometna
skupina
K. Tomekovec
Religijska
skupina
K. Novosel
Školski orkestar
D. Kožar
Kreativna radionica
Lj.Benčak
 

 




preskoči na navigaciju